Czy peeling dobiera się do konkretnego rodzaju cery

Czy peeling dobiera się do konkretnego rodzaju cery

Jak często stosujecie peelingi i czy różnicujecie marki, czy ciągle ten sam skład i jakie wyniki w ogóle?

asia

Posty: 1

 
No właśnie, jak chodzisz z maseczką teraz to peeling usuwa zanieczyszczenia po prostu ze skóry, a czerwona twarz i tak szybko znika. Na weekend sobie rób i testuj różne specyfiki. Akurat tutaj w dyskusji ciekawe polecenia, bo sama używałam wielu produktów z tego sklepu. Wiarygodny.

Yuri20 

Posty: 10

 
Do stymulacji cery tłustej latem to polecam https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276, bo dobrze wyrównuje właśnie, mniej problemów trądzikowych przy zerowym udziale substancji chemicznych, szkodliwych dla organizmu. Takie kwasy możesz właśnie zastosować w domowych warunkach, a nie w wyspecjalizowanych gabinetach medycyny estetycznej, więc nie przepłacasz.

Januszek

Posty: 26

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

dzikidziki

Posty: 4

 
Jak chcesz rozjaśnić cerę to zrobisz to tym peelingiem spokojnie uważam. Naturalny skład nawilża mocno, a latem to wręcz obowiązkowe. No i po takim zabiegu lepiej się za bardzo na słońce nie wystawiać, bo ryzyko podrażnień.

Zbyszek

Posty: 10

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

Dagmara87

Posty: 13

 
Jak masz cerę tłustą to raczej peelingi z kwasem mlekowym, cytrynowym. Skład peelingu wiele znaczy, natomiast też właściwa aplikacja i ochrona oczu. Z tego powodu lepiej na coś lżejszego stawiać, jeżeli się dopiero uczysz tematu.

Zydek

Posty: 20