słoneczne wyspy wakacje, gdzie ?

słoneczne wyspy wakacje, gdzie ?

Marzy mi się Tajlandia. Na takim urlopie już dawno nie byłam. Nie wiem jednak, czy wybrać indywidualne wakacje, czy szukać biura. Jak myślicie?

Lechu-3-5-1

Posty: 4

 
W ramach wycieczek do Azji indywidualnie skrojonych to chyba nieco posuchy u nas. Nie chce mi się wierzyć, żeby jakieś biuro podróży udostępniało taką ofertę. Może się mylę.

Jacuś

Posty: 21

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do jakiego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednakże poszukujemy nieco tańszej alternatywy.

Dyner45

Posty: 19

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking oczywiście dał najbardziej w kość, bo pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

89ostry89

Posty: 25

 
Jak w planach macie słoneczne wyspy i takie właśnie wakacje to polecam Tajlandię, spokój jak trzeba, po prostu inne życie. To link do sprawdzonej, zaufanej agencji thailand-trips.pl. Układasz sobie plan, jak ci się podoba.

danewe

Posty: 27

 
Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba iż do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

labuh

Posty: 6

 
Oj widzę, iż mamy w tym roku trend słonecznych wysp na wakacje :) Też jestem za, lecz poszukuję jakiegoś biura, które może zaproponować mi więcej możliwości pod kątem wyboru planu urlopu. Nie mam zamiaru mieć zapchanego harmonogramu, żebym nie mógł poleżeć na plaży :p

Laleczk23

Posty: 21

 
Będziemy myśleć o Tajlandii, bo tam nas bardzo ciągnie :) Mam nadzieję, że uda się coś ogarnąć na własną rękę, żeby było taniej. A na co zwracać uwagę przy zakwaterowaniu? Jak macie jakieś wskazówki, porady, to chętnie skorzystamy :D

Gumis

Posty: 14

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wtedy, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, które organizowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Dużo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i później można rzeczywiście jechać na własną rękę.

Gucio

Posty: 14

 
Będąc w Tajlandii na własną rękę jak dla nas kiepska sprawa z transportem, wobec tego wybraliśmy agencję, która udostępniła nam auto z kierowcą. Tak czy siak płacisz, a w ten sposób mieliśmy rzeczywiście niczym nieograniczone szanse zwiedzania tego, co chcieliśmy. Według mnie to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Koperek89

Posty: 30