busy do Niemiec, dobre ceny ?

busy do Niemiec, dobre ceny ?

Chciałabym znaleźć porządnego przewoźnika, który oferuje busy do Niemiec w rozsądnych cenach. jeżdżę kilka razy w roku za granicę i jeszcze nie znalazłam fajnego przewoźnika. Wszyscy się spóźniają i są niemili. Może wy mi coś polecicie?

czubek67

Posty: 1

 
Busy do Niemiec jeżdżą codziennie, dlatego bez problemu znajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Szukam busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w niektórych busach rozkładają się fotele.

Posty: 5

 
Przewozy do Niemiec busem są niezmiernie tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

robson900

Posty: 22

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

Fanatyk

Posty: 11

 
Ja wracając z zagranicy zawsze wybieram busy do Niemiec, dlatego że są wygodne i małe. Autokarem bym chyba nie przeżyła. Jeśli chodzi o firmę to polecam Ci tę stronkę https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nim od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Panowie mili i spokojni, więc wszystko na plus.

Złoty

Posty: 4

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

kLIMERRRR5

Posty: 10

 
Zawsze wybieram busy do Niemiec. Jak dla mnie są to najwygodniejsze środki transportu. Autokaru nigdy nie lubiłam, niezwykle mnóstwo ludzi w nich zawsze jedzie i częstokroć trzeba przejechać po całym polsce, aby ich powozić.

gruszk56

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że codziennie jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

deberty56

Posty: 16

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, gdyż zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednakże jak polecicie porządne przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

123azreala

Posty: 4

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

ivonzjeee

Posty: 24