Sklep wędkarski - POMOCY!!!

Sklep wędkarski - POMOCY!!!

Hej.

Potrzebuję kupić wędkę spławikową dla początkujących. Czekam na jakiś adres sklepu wędkarskiego.

MaszPlus34

Posty: 18

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

krak

Posty: 17

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem mnóstwo dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę własne woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

HalskiPol

Posty: 24

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz kupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Ale jeżeli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

Strzała

Posty: 14

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są lepsze od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, lecz nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

ja2210

Posty: 24

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

minter58

Posty: 11

 
Najlepiej to znaleźć sobie jeden zaufany sklep wędkarski i w nim się zaopatrywać.

Jak cię znają to i wiedzą co ci mogą zaproponować. Stały klient ma też zawsze jakiś rabacik, zniżki itp. Ja cenię sobie i chwalę http://e-garbus.pl. Można się tam dobrze zaopatrzyć na ten sezon.

Sami zresztą oceńcie.

AlU

Posty: 17

 
Spinning wcale nie jest taki łatwy, a jeśli mowa o woblerach to dzięki doświadczeniu z całą pewnością twierdzę, że są bezkonkurencyjne. Wolę jednak woblery ze sterem. Dzięki nim wyciągam z wody to, co chcę. Blachy i błyski? Odeszły w zapomnienie. Bynajmniej w moim ekwipunku.

Życzę powodzonka.

Acclaim

Posty: 16

 
Ja bym nie ryzykował z woblerami. Nie wiadomo, co facet łowi. A może coś z odzieży, książkę, jakiś poradnik też można podarować. To chyba bezpieczniejsze.

Gosienka54

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o woblery to musisz wiedzieć, co chcesz łowić i gdzie.

Wobki różnią się od siebie i nie ma możliwości korzystania z jednego rodzaju i łowienia na nie wszystkich gatunków. Zdecydowanie robią furorę i są najlepszym rozwiązaniem na nasze wody.

Szybka Krysia

Posty: 17