Farba tablicowa rust-oleum, sklep online ?

Farba tablicowa rust-oleum, sklep online ?

Hej czy ktoś z was malował cokolwiek farbą magnetyczną? Zastanawia mnie czy faktycznie posiada ona dobre właściwości magnetyczne i swobodnie można przyklejać do niej metalowe przedmioty.

demon666

Posty: 15

 
Ceny farb tablicowych zależą oczywiście od ich jakości ale moim zdaniem nie są na tyle wysokie aby ktoś nie mógł sobie na nie pozwolić.

Klarka34

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o sklepy z farbami tablicowymi to polecam Ci jedynie ten: http://www.wallstudio.pl/sklep albowiem jako jeden z niewielu oferuje naprawdę idealne farby.

brzucholl

Posty: 12

 
W mojej opinii malowanie farbami magnetycznymi jest zdecydowanie prostsze niż standardowymi. Jest to spowodowane większą gęstością tych farb przez co lepiej można odczuć kiedy farba zaczyna gorzej kryć i należy nabrać jej na wałek po raz kolejny.

Pelek_23

Posty: 23

 
Farba tablicowa w sprayu jest oczywiście dokładnie tym samym co farba w wiaderku. Możesz więc wybrać farbę według własnego uznania.

Julian

Posty: 10

 
Ja osobiście farb tablicowych ostatni raz użyłem około dwóch lat temu. Mimo tego tablica, którą sobie stworzyłem w mieszkaniu nadal jest w świetnym stanie i posłuży mi jeszcze przez bardzo długi czas. Zdecydowanie polecam Ci więc samodzielne stworzenie takiej tablicy ponieważ jest to bardzo proste oraz jak sam widzisz niedrogie.

Jacuś

Posty: 21

 
Magnetyzm farb tablicowych stoi na niezwykle dobrym poziomie pod warunkiem, że zakupisz porządnej jakości farbę. W przypadku tych najtańszych możesz na nieszczęście niezwykle mocno zawieźć się na ich jakości ponieważ ich magnetyzm nie pozwala na przyklejanie do nich cięższych przedmiotów.

Mr Boks

Posty: 14

 
Osobiście odradzałbym Ci korzystanie z farb tablicowych z niewiadomych źródeł ponieważ bardzo prawdopodobne jest, iż takie farby nie przyniosą oczekiwanych efektów i nie sprawdzą się w swoim zadaniu.

omen100

Posty: 7

 
Sam proces malowania farbą tablicową jest w mojej opinii znacznie prostszy niż w przypadku malowania tradycyjną farbą. Farba tablicowa jest przede wszystkim zdecydowanie gęstsza od tradycyjnej dzięki czemu jej nakładanie jest prostsze i przyjemniejsze.

TomekK

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o krycie farby tablicowej to nie musisz się kompletnie tym martwić ponieważ jest ono na bardzo dobrym poziomie. Pod warunkiem, że oczywiście zakupisz dobrej jakości farbę. Taka farba jest w stanie pokryć zarówno drewniane jak i metalowe powierzchnie i bez względu na ich kolor ani stan, kryje je w 100% co zresztą sam zauważysz.

23_45411

Posty: 32