kancelaria odszkodowawcza, polecicie ?

kancelaria odszkodowawcza, polecicie ?

W mojej rodzinie doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty, jakie odszkodowanie można uzyskać? Co tak faktycznie nam się należy?

Dzidzia

Posty: 1

 
Ubezpieczyciel zawsze kombinuje żeby wypłacić tak mało pieniędzy jak to tylko jest możliwe. Nie można tego przyjmować tylko trzeba zwrócić się po pomoc do kancelarii, która naszą sprawą bardzo chętnie się zajmie.

Szaju

Posty: 23

 
Lepiej byłoby nie uczestniczyć w przypadkach, ale jeżeli już ktoś w nas wjedzie albo nas rozjedzie to nie można tego odpuszczać. Walczymy aż uda nam się uzyskać wysokie odszkodowanie.

matek562

Posty: 11

 
Korzystałem już kilka razy z różnych kancelarii. Może i biorą za to pieniądze, natomiast czy my wiedzielibyśmy jak mamy sami się za to zabrać? Mało, kto z nas jest ekspertem w prawie. Sądy inaczej patrzą, jeśli sprawą zajmują się profesjonaliści, zatem należałoby się do nich zgłosić.

Chiny12

Posty: 5

 
W Polsce jest wiele spraw o odszkodowania komunikacyjne i nigdy nie można się poddawać walcząc o swoje. Trzeba będzie zrobić wszystko abyśmy mogli otrzymać te pieniądze, które nam się należą. Niech sprawca za wszystkie nasze straty zapłaci ze swojej kieszeni.

Wraczki333

Posty: 4

 
Wypadki były są i będą. Niestety taki mamy kraj. Dobrze, że od wielu lat można walczyć o swoje. Ubezpieczyciel zawsze daje niskie odszkodowanie i myśli, że my nie będziemy walczyć o swoje. Nie można tego tak zostawić.

Damiano

Posty: 6

 
Trzeba od razu skontaktować się z firmą, która zajmuje się odszkodowaniami. Oni bardzo dobrze się na tym znają, dlatego są w stanie nam pomóc. Przejrzą dokumenty i dadzą nam odpowiedź czy są w stanie zająć się sprawą. Sami nigdy nie wywalczymy takiego odszkodowania jak oni.

Babeczka

Posty: 5

 
Lepiej byłoby nie uczestniczyć w wypadkach, ale jeśli już ktoś w nas wjedzie albo nas rozjedzie to nie można tego odpuszczać. Walczymy aż uda nam się uzyskać wysokie odszkodowanie.

bobuś34

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to odszkodowanie z oc sprawcy przypadku śmiertelnego jest zawsze pokrywane. Nigdy takiego zdarzenia nie miałem także nie wiem jak to wygląda.

duszeniec

Posty: 7