my cafe kawa po bawarsku, poszukuję!

my cafe kawa po bawarsku, poszukuję!

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niesłychanie się na tym znam.

Malinka Moja

Posty: 1

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

DiD3K

Posty: 15

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odszukać. Nie korzystałem z niej jeszcze, niemniej jednak widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Gumer45

Posty: 3

 
Gier jest niezwykle dużo, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to dużo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o dużo prostsze. Można uzyskiwać o dużo doskonalsze efekty własnej pracy.

adus56

Posty: 8

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, albowiem tylko troszkę czytałem to, co odnajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Należałoby to jednak zbadać dokładniej.

micko

Posty: 22

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

alliknet5

Posty: 9

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

bodzik155

Posty: 17

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić mnóstwo czasu, a wówczas na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

nero45

Posty: 4