kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Słyszałem od znajomych, iż jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Niestety nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na jakich stronach korzystać z kalkulatorów.

Marys56

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu sporo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezmiernie źle wpływa na nasze zdrowie.

miskowiec45

Posty: 16

 
Kiedy na dworze jest smog, przeważnie unikam wówczas biegania. Jakość powietrza niezmiernie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Kruk

Posty: 20

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Krzysio

Posty: 16

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

francuzik

Posty: 8

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie mnóstwo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

czesteruś34

Posty: 10

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odnaleźć najważniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

pieknalala

Posty: 2

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, iż masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Alim45

Posty: 9

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Jasia12

Posty: 5