lokata, szukam

lokata, szukam

Interesuje mnie pasywny dochód, natomiast nie wiem jak zacząć? Macie jakieś porady gdzie można bezproblemowo i bezpiecznie zarobić pieniądze?

Marko

Posty: 2

 
Według mnie pożądane byłoby interesować się pasywnym dochodem, bo bez naszej ingerencji można zarobić pieniądze. Jedyne, co trzeba zrobić to wpłacić kwotę i czekać aż zacznie zarabiać.

Wariat

Posty: 6

 
Inwestowałem w tokeny i nieruchomości. Jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim, dlatego że tokeny mają zabezpieczenie aż 50% w nieruchomościach. Mnie to przekonało do tego, aby wpłacić pieniądze i zacząć zarabiać.

Darek

Posty: 22

 
Według mnie nowoczesna lokata to nieruchomości i tokeny. Raz w miesiącu można otrzymać na konto 1% wpłaconej kwoty. Im więcej się wpłaci tym więcej można będzie każdego miesiąca na tym zarobić.

Mr Frog

Posty: 2

 
Nie wiem czy istnieją w stu procentach bezpiecznie inwestycje, bo jednak ryzyko zawsze jest. Na pewno, jeśli inwestujemy w nieruchomości i dochód pasywny to takie ryzyko znacząco się zmniejsza. Trzeba myśleć i trzeba dokładnie wszystko analizować, a wtedy większych problemów mieć na pewno nie będziemy.

matus2609

Posty: 4

 
Dla osób, które chcą dowiedzieć się o inwestowaniu w nieruchomości jak to zacząć polecam https://inwestowanie.eu, gdzie znajdują się wszystkie odpowiedzi. Można w ten sposób dowiedzieć się naprawdę bardzo dużo.

jonek91

Posty: 13

 
Najpierw trzeba się dowiedzieć jak inwestować w nieruchomości, aby jak najwięcej zyskać. Wówczas dopiero można się brać za wpłacanie pieniędzy. Bez tego ryzyko jest za wielkie.

MisiekKce

Posty: 5

 
Nie wiem czy istnieją w stu procentach bezpiecznie inwestycje, bowiem jednakże ryzyko zawsze jest. Na pewno, jeśli inwestujemy w nieruchomości i dochód pasywny to takie ryzyko istotnie się zmniejsza. Trzeba myśleć i trzeba dokładnie wszystko analizować, a wtedy większych kłopotów mieć na pewno nie będziemy.

Lalka

Posty: 4